Plemići lako protiv Širokog, zabio i debitant

03 Svi 2024

Hercegovački derbi

Zrinjski je bez velikih poteškoća savladao Široki Pod Bijelim brijegom - bilo je 3:0.

Već u 23. minuti bilo je 2:0 nakon pogodaka Bilbije s penala i Magdića poslije kornera, da bi konačnih 3:0 u 89, minuti, također s penala, postavio debitant za seniore – Marko Kozina.

Zrinjski je tako vodećem Borcu prišao na minus dva, ali Banjolučani sutra u sklopu svog susreta 30. kola dočekuju GOŠK – protiv kojeg ne bi trebali imati poteškoća.

Za Zrinjski je ova, osma prvenstvena pobjeda u nizu bila važnija iz perspektive da će ona uvesti u finale Kupa.

Prva finalna utakmica s Borcem igra se duće srijede u Mostaru.

Ranije danas Velež je s 2:0 savladao Posušje i praktički osigurao Europu, a Željezničar istim rezultatom srušio Tuzlu koju je pomaknuo bliže ponoru, a sebe korak bliže ostanku.

S. Nikšić

Standings provided by Sofascore

SPORT

POLUFINALE DOIGRAVANJA

Široki sa favoritom, Borac i Bosna u borbi za ABA 2

Košarkaško prvenstvo Bosne i Hercegovine se nastavlja susretima polufinala doigrava...

18 Svi 2024

POSLJEDNJE KOLO

Skauti velikim nizom zaključili sezonu, u subotu na rasporedu preostale utakmice

U rukometnoj Premijer ligi Bosne i Hercegovine je ostalo da se odigra još posljednje, 26. ...