Dnevni.ba - PRELOADER

Barbarez u Bukureštu najavio iznenađenje

20 Ožu 2025


Barbarez u Bukureštu najavio iznenađenje

Izbornik BiH Sergej Barbarez najavio da će u petak navečer pokušati iznenaditi Rumunje, vjerojatno i sve nas koji pratimo reprezentaciju. 

BiH igra prvu utakmicu kvalifikacija za SP 2026., a s obzirom na brojne promjene u prvih osam utakmica pod Barbarezom, sastav se malo tko usudi prognozirati - posebno kada izbornik najavi iznenađenje. 

 - Dosad je sve kako treba biti, svi su zdravi i voljni, jedva čekamo da krene ovo. Ja sam dosad uvijek donosio neko iznenađenje pa zato očekujte isto i ovog puta , rekao je Barbarez u Bukureštu.

- Ne bih bio ozbiljan izbornik kad bih ispričao šta želimo odigrati, to ćete vidjeti kad istrčimo. Kolašinac nam je falio na tri okupljanja od četiri, tako da ga ja zezam da je on naš novi igrač ovdje, ali sve je OK s njim, dodao je izbornik.

Utakmica Rumunjska - BiH igra s u petak od 20.45. 

S. N. 

SPORT


Admir Adžem više nije šef stručnog stožera Željezničara

SARAJEVO - Admir Adžem nije više šef stručnog stožera Nogometnog kluba Željezničar,...

10 h 42 min

NAKON REMIJA S VELEŽOM SLIJEDI GOSTOVANJE U POLJSKOJ

Ima li Zrinjski još goriva?

Zrinjski nije odradio gradski derbi s Veležom na očekivanoj razini. Završilo je bez pobjed...

13 h 50 min