Dnevni.ba - PRELOADER

Barcelona otpustila Koemana

28 Lis 2021


Barcelona otpustila Koemana

Španjolski prvoligaš Barcelona je u srijedu navečer, nakon prvenstvenog poraza 0-1 u gostima kod Rayo Vallecana, smijenila trenera Ronalda Koemana.

"Barcelona je noćas smijenila Ronalda Koemana kao trenera prve momčadi. To mu je iskomunicirao klupski predsjednik Joan Laporta nakon poraza od Rayo Vallecana. Koeman će se oprostiti od momčadi u četvrtak u kampu za treniranje", navedeno je u priopćenju Barcelone.

Katalonski klub je u posljednjih šest utakmica upisao četiri poraza. Poraz u madridskom predgrađu Vallecas uslijedio je nakon poraza 1-2 na domaćem terenu od najvećeg rivala Real Madrida.

Koeman je na konferenciji za medije nakon poraza od Rayo Vallecana izjavio da "ne zna je li njegova budućnost (u klubu) u opasnosti".

Barcelona se trenutačno nalazi na 9. mjestu u španjolskom prvenstvu.

Koeman je na klupu sjeo u kolovozu 2020. godine te imao ugovor na dvije godine. Ljetos je iz Barcelone otišao njen kapetan i najbolji strijelac Lionesl Messi nakon čega je momčad u 13 utakmica upisala pet pobjeda i pet poraza te tri remija.

Zasad je nepoznato tko će zamijeniti Nizozemca.

NOGOMET


ODLUČILA TEHNIKALIJA

Posušje bez doigravanja ostaje premijerligaš

Posušje će i iduće sezone igrati WWin ligu BiH. Postalo je to jasno nakon što je Drugostupanjska ...

4 h 26 min

VELEŽ

Danas prozivka: U kadru sigurno tri nova imena

Velež je prošao kroz uobičajene promjene u kadru, no one u ovom same po sebi ne mogu garan...

5 h 14 min

ŠIROKI BRIJEG

Stigli iskusni napadač i provjereni povratnik

Filip Taraba je napustio Široki, Danijel Lukić se i dalje oporavlja od teške ozljed...

5 h 23 min