Dnevni.ba - PRELOADER

Cijepljenje protiv Covida-19 nije obavezno za odlazak na SP u Katar

30 Ruj 2022


Cijepljenje protiv Covida-19 nije obavezno za odlazak na SP u Katar

Cijepljenje protiv Covida-19 neće biti obvezno za gledatelje Svjetskog nogometnog prvenstva 2022. u Kataru, ali će svi koji će ući u tu državu ipak morati predočiti negativan test, objavili su u četvrtak katarska vlada i Vrhovni organizacijski odbor.

"Osobe koje dolaze u Katar nisu obavezne boraviti u karanteni, bez obzira na status cijepljenja ili zemlju porijekla", objavili su organizatori.

Međutim, na šalteru za prijavu u zračnoj luci polaska svaki posjetitelj stariji od šest godina morat će predočiti negativan rezultat na Covid-19, ne stariji od 48 sata prije vremena polijetanja za PCR test i ne stariji od 24 sata za antigenski test.

NOGOMET


WWIN LIGA BIH

Ipak ništa od nelogičnog doigravanja

- Odbija se žalba NK Stupčanica Olovo kao neosnovana te se u cijelosti potvrđuje Odluka Prvostupa...

12 h 7 min

ZRINJSKI

Vojnici kluba ostaju, čeka se reprezentativni Armenac

Da, Zrinjskom ovog ljeta, kao i svakog drugog, trebaju pojačanja, ali jednako tako – Plemić...

12 h 10 min

VELEŽ

Mostar pa Kupres, čekaju četiri prijateljske...

Nije dugo odmor trajao za ekipu Veleža. Novi strateg Goran Sablić u petak je poveo Rođene prema n...

12 h 14 min