Dnevni.ba - PRELOADER

Da bi izbjegao kravu sletio s kolnika

06 Svi 2022


Da bi izbjegao kravu sletio s kolnika

 Prometna nezgoda s više ozlijeđenih osoba i većom materijalnom štetom dogodila se u četvrtak navečer na magistralnom putnom pravcu Tomislavgrad - Kupres, u mjestu Donji Malovan.

Kako je rečeno iz MUP-a Hercegbosanske županije, 64- godišnji B.R. iz Zagreba upravljajući motornim vozilom marke "Opel Isignia" zagrebačkih registarskih oznaka u kojem su se nalazili još tri osobe, svi iz Zagreba, na spomenutoj dionici je izgubio nadzor nad vozilom čime je došlo do slijetanja i prevrtanja vozila.

Uslijed slijetanja vozač i putnici u vozilu su zadobili teže ozlijede te su svi zbrinuti u Županijskoj bolnici u Livnu i van su životne opasnosti.

Od ozlijeđenih se doznaje da je pred njih na magistralnom putnom pravcu na Kupreskom polju u te kasne sate izletjela krava, a da bi je izbjegao vozač je izgubilo kontrolu te je uslijed slijetanja došlo i do prevrtanja vozila.

Nakon izvršenog očevida od strane djelatnika PP Kupres, slijedi daljnji rad na utvrđivanju činjenica ovog događaja.

Crna kronika


MOSTAR

Zaštitar teško ozlijeđen u pljački automat kluba u Mostaru

Zaštitar automat kluba u Ulici kralja Petra Krešimira IV. u Mostaru protekle noći z...

01 Svi 2025

GACKO

GACKO - Maloljetnica smrtno stradala nakon što ju je udarilo teretno vozilo

Maloljetna osoba poginula je sinoć u Gacku kada ju je udarilo teretno vozilo.  Tragedija se dogo...

01 Svi 2025

ZEMLJOTRES

Tlo se zatreslo kod Splita, zemljotres i u BiH

Jutros nešto prije devet sati su stanovnici u blizini Splita počeli prijavljivati da su osjetili ...

01 Svi 2025