Dnevni.ba - PRELOADER

Djed Božićnjak HT Eroneta ponovno kod najmlađih pacijenata SKB-a Mostar

1 h 43 min


Djed Božićnjak HT Eroneta ponovno kod najmlađih pacijenata SKB-a Mostar

U sklopu nastavka blagdanske akcije darivanja HT Eroneta koja je započela ovoga tjedna, ponovno je upriličen posjet Klinici za dječje bolesti Sveučilišne kliničke bolnice Mostar. Ova je lijepa priča još jednom ispunila bolničke hodnike osmijesima, toplinom i nadom, donoseći radost najmlađim pacijentima, ali i njihovim roditeljima.

U suradnji s partnerom, tvrtkom Avtera BH, HT Eronet ovom je prigodom darovao četiri TV uređaja. Ovaj dar omogućit će ugodniji, sadržajniji i opušteniji boravak djeci tijekom liječenja, ali i roditeljima koji s njima provode dane i noći u bolnici, dijeleći svaki trenutak njihova oporavka.

Ideja za ovu humanitarnu inicijativu proizašla je iz dječje želje. Naime, djevojčica kojoj je zbog zdravstvenog stanja onemogućeno kretanje, nakon dugotrajnog boravka u bolnici izrazila je želju za televizorom. Upravo ta jednostavna želja potaknula je akciju koja je danas rezultirala darom u korist cijele klinike.

Img 3323 135136

Uz to, najmlađi su pacijenti darivani slatkišima, knjigama, bojankama i drugim edukativnim materijalom.

HT Eronet i partneri ovom su gestom još jednom potvrdili svoju društvenu odgovornost, pokazujući kako i mali znak pažnje može imati veliko značenje. Omogućiti djeci i njihovim obiteljima barem malo lakše i toplije bolničke dane, najljepši je smisao blagdanskog darivanja.

BIH


VIJEĆE EU-A

Politička blokada u BiH ostaje ozbiljan problem

Integracija zemalja Zapadnog Balkana u Europsku uniju ključna je za mir, sigurnost i stabilnost E...

35 min

SREDIŠNJE IZBORNO POVJERENSTVO BIH

OPSTRUIRANJE POŠTENIH IZBORA Ometanje postupka javne nabave?

Središnje izborno povjerenstvo (SIP) BiH priopćilo je da je, nakon što je objavilo ...

59 min

AMKO MARKETI

Čarolija praznika u Amko marketima

U užurbanoj svakodnevnici i jureći za obavezama, zima nam se ove godine nekako nečujno prikrala. ...

1 h 27 min