Dnevni.ba - PRELOADER

Hajduk i Posušje surađivat će oko razmjene igračkog kadra

31 Ožu 2021


Hajduk i Posušje surađivat će oko razmjene igračkog kadra

Splitski Hajduk i fedealni prvoligaš Posušje razgovarali su u utorak o suradnji oko razmjene igračkoga kadra, objavili su iz bosanskohercegovačkoga kluba.

Voditelj akademije HNK Hajduka Boro Primorac i lovac na talente Mate Radić boravili su u utorak na stadionu Mokrom Docu u Posušju gdje su imali sastanak s predsjednikom kluba Darijom Sesarom i voditeljem akademije Ivanom Orečem. Kako se pojašnjava, tom prigodom razgovarali su o suradnji Hrvatskog športskog kluba Posušje i HNK Hajduka iz Splita “kako u omladinskom pogonu tako i u seniorskom timu”.

Momčad Posušja se nakon skoro dvije trećine odigranih utakmica nalazi na čelu Prve lige Federacije BiH, što je formalno druga jakosna nogometna liga, te je na pragu ulaska u Premijer ligu BiH.

SPORT


Susret hercegovačkih karatista u Ljubuškom: Održano predavanje psihologinje Katice Zelić

Karate klub Ljubuški u ponedjeljak, 2. lipnja, je bio domaćin zanimljivog sportskog  događaja koj...

04 Lip 2025

SERIE A

Gazzetta i Calciomercato najavili Modrića na San Siru

Luka Modrić na korak je od potpisa za Milan.  Talijanski Calciomercato na tu temu piše: - Milan...

04 Lip 2025

HRVATSKA

Dinamo ima novog trenera

Nakon što je u netom završenoj sezobni ostao bez trofeja, Dinamo je dobio novog trenera. - Dinamo...

04 Lip 2025