Dnevni.ba - PRELOADER

James Bond i Tom Brady podržali novu F1 momčad

04 Ožu 2021


James Bond i Tom Brady podržali novu F1 momčad

Nakon više od 60 godina Aston Martin se vraća u formulu 1 predstavivši novi bolid AMR21 koji će u novoj sezoni voziti Sebastian Vettel i Lance Stroll.

Ekipa koja je ranije bila poznata kao Racing Point preimenovana je tijekom zime nakon što je vlasnik Lawrence Stroll preuzeo kontrolu nad poslovanjem Aston Martina. Nova momčad sada se zove Aston Martin Cognizant F1 Team čime će Aston Martin imati momčad u formuli 1 prvi put nakon 1960. godine.

Predstavljanje bolida ove momčadi iščekivalo se s posebnim zanimanjem, a sada je otkriveno kako bolidom dominira boja “British racing green”, ali zadržano je i nešto ružičastih detalja.

Podršku novoj momčadi pružili su James Bond, ali i legendarni quarterback Tom Brady.

"Želim čestitati Aston Martinu na povratku u F1 po prvi puta od 1960. godine", rekao je u video poruci glumac Daniel Craig koji je utjelovio izmišljenog britanskog tajnog agenta James Bonda koji u svojim filmovima često vozi Aston Martin.

"Nevjerojatno je uzbuđenje za mene, a siguran sam i za sve ljubitelje F1, vidjeti Aston Martin kako se ponovno utrkuje u svojoj kultnoj Aston Martin Racing Green," dodao je.

Prezentaciju novog bolida vodila je glumica Gemma Arterton, jedan od Bondovih djevojaka.

OSTALI SPORTOVI


Plivanje - Ledecky i Walsh postavili nove svjetske rekorde

FORT LAUDERDALE - Američka plivačka zvijezda Katie Ledecky oborila je svoj svjetski rekord na 800...

04 Svi 2025

Mostarka se u nedjelju bori u UFC-u

DES MOINES - U nedjelju navečer u američkom gradu Des Moinesu, savezna država Iowa, održava se no...

03 Svi 2025

PRIRODNA ODLUKA

Lana Pudar karijeru nastavlja u SAD-u

Najbolja bosanskohercegovačka sportistkinja, plivačica Lana Pudar, sportsku karijeru i svoj akade...

29 Tra 2025