Dnevni.ba - PRELOADER

Muškarac prijetio sinu da će ga likvidirati ako ne dozvoli da mu živi s majkom

30 Ruj 2022


Muškarac prijetio sinu da će ga likvidirati ako ne dozvoli da mu živi s majkom

Okružno javno tužiteljstvo Prijedor podiglo je optužnicu protiv muškarca čiji su inicijali P.R. iz Prijedora zbog ugrožavanja sigurnosti sina žene sa kojom je htio živjeti.

U optužnici se navodi da je P.R. 12. listopada 2020. godine u Donjim Orlovcima kod Prijedora prijetio muškarcu M.B. da će ubiti njega i njegovu majku ako ne dozvoli da majka počne živjeti sa njim.

On je prema oštećenom M.B. uperio plinski pištolj “Ekol” P29 kalibra devet milimetara, koji mu je oštećeni oteo iz ruku.

Krivičnim zakonikom Republike Srpske propisana je novčana ili kazna zatvora do dvije godina za onoga tko ozbiljnom prijetnjom ugrozi sigurnosti neke osobe.

Crna kronika


Šef vatrogasaca: Auto se zabio u srnu. Vozač je izašao, a onda je došao bus

Zapovjednik Vatrogasne zajednice Sisačko-moslavačke županije Miroslav Golub rekao je za Index da ...

04 Svi 2025

HULIGANI U HRVATSKOJ Splitska policija privela 198 navijača Hajduka i Dinama, lakše ozlijeđen 21 policajac

SPLIT  - U navijačkim neredima u subotu u Splitu privedeno je 90 navijača Hajduka i 108 navi...

04 Svi 2025

Teška nesreća autobusa iz BiH u Hrvatskoj, dvoje mrtvih

HRVATSKA - Teška prometna nesreća dogodila se noćas oko 3.10 na autocesti A3 između čvorova Popov...

04 Svi 2025