Dnevni.ba - PRELOADER

"OI u Tokiju će se idućeg ljeta održati pod svaku cijenu"

08 Ruj 2020


"OI u Tokiju će se idućeg ljeta održati pod svaku cijenu"

Olimpijske igre u Tokiju 2020, koje su odgođene na godinu dana zbog pandemije koronavirusa, održat će se sljedeće godine "pod svaku cijenu" s obzirom na napore koje ulažu sportaši da bi bili spremni, izjavila je japanska ministrica za OI Seiko Hashimoto.

Izjava ministrice Hashimoto je svojevrsna reakcija na jučerašnju izjavu potpredsjednika Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO) Johna Coatesa koji je rekao da će se Igre u Tokiju održati "sa ili bez" Covida-19.

- Sportaši su nastavili naporno raditi za OI sljedeće godine gdje god se nalazili. Zato mislim da ih moramo održati pod svaku cijenu, dodala je Hashimoto.

OSTALI SPORTOVI


FORMULA 1

Norris je odmah shvatio da je pogriješio: 'Oprostite, glup sam'

Vozač McLarena Lando Norris priznao je veliku grešku koju je napravio u završnici V...

16 Lip 2025

VUČKO TRAIL 2025.

Utrka koja je bila i ostala - prava planinska avantura

Na planinama Bjelašnica i Visočica proteklog je vikenda održano deveto izdanje 'Vučko traila', na...

16 Lip 2025

MALI NOGOMET

Nesvakidašnji rezultat pete večeri turnira 'Iza desete'

Malonogometni Mostar ovih dana uživa u haklu na turniru 'Iza desete', a posebno se što imalo vidj...

16 Lip 2025