Dnevni.ba - PRELOADER

Osumnjičeni za dvostruko ubojstvo u Kalesiji predat MUP-u Tuzlanskog kantona

17 Velj 2025


Osumnjičeni za dvostruko ubojstvo u Kalesiji predat MUP-u Tuzlanskog kantona
Emir Selimović

Emir Selimović, osumnjičen za ubistvo Inele Selimović i trinaestogodišnjeg sina 12. februara u Kalesiji, predat je u nadležnost Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Osumnjičeni će sutra biti saslušan u Tužilaštvu TK, nakon čega će nadležnom sudu biti predložen pritvor, javlja FENA.

Prema ranijim saopćenjima, smrt Inele Selimović i njenog sina nastupila je usljed davljenja, a Selimović je imala i dvije povrede na glavi.

Nakon četverodnevnog bijega, Emir Selimović je uhapšen danas u mjestu Gornja Mravica, na području Prnjavora. Krio se u napuštenoj vikendici, a prilikom hapšenja nije pružao otpor niti je posjedovao oružje.

Akciju hapšenja su proveli pripadnici MUP-a Republike Srpske.

Crna kronika


BiH zatražila pomoć hrvatske policije u identifikaciji žrtava nesreće u Hercegovini

Policija u Bosni i Hercegovini zatražila je pomoć hrvatskog MUP-a radi identifikacije tijela osob...

15 Lip 2025

TREBINJE

Trebinje: Troje nastradalih u sudaru motocikla i automobila

U sudaru automobila i motocikla u naselju Volujac u Trebinju smrtno su stradala tri lica. - Dogo...

14 Lip 2025

LAKTAŠI

Laktaši: Pucao na svadbi pa pogodio sestru, metak prošao centimetar od srca

U selu Malo Blaško kod Laktaša danas je tokom svadbenog veselja došlo do nes...

14 Lip 2025