Dnevni.ba - PRELOADER

Rade Krunić i Ante Rebić pozitivni na koronavirus

06 Sij 2021


Rade Krunić i Ante Rebić pozitivni na koronavirus

Talijanski nogometni prvoligaš AC Milan saopćio je da su igrači tog kluba Rade Krunić i Ante Rebić pozitivni na koronavirus zbog čega nisu u kombinaciji za večerašnju utakmicu protiv Juventusa.

U saopćenju kluba navodi se da reprezentativci BiH i Hrvatske, Krunić i Rebić, nemaju simptome bolesti i nalaze se u kućnoj izolaciji, prenosi Football Italia.

Ovo će biti veliki udarac za ekipu Stefana Piolija koji je već ostao bez suspendiranog Sandra Tonalija, te povrijeđenih Zlatana Ibrahimovića, Alexisa Saelemaekersa, Ismaela Bennacera i Mattea Gabbie.

NOGOMET


KRAJ ERE

Modrić se od Madrida oprostio pobjedom

U dvoboju posljednjeg 38. kola španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala su na...

24 min

OPROŠTAJ VELIKANA

Luka Modrić od 16.15 igra zadnju utakmicu na Santiago Bernabeuu

Madrid, Santiago Bernabeu, 16.15. Real će ugostiti Sociedad, a Luka Modrić odigrati posljednju do...

3 h 16 min

ZRINJSKI

Superkup riješen, a sada po 'devetku'!

'Smetnja' u vidu Superkupa, uklonjena je s puta, trofej je osvojen, pa se sada u Zrinjskom u potp...

3 h 27 min