Dnevni.ba - PRELOADER

ŠB: Osijek povukao Radeljića

28 Sij 2021


ŠB: Osijek povukao Radeljića

NK Osijek iskoristio je ugovornu klauzulu i povukao svoga braniča Stjepana Radeljića s posudbe u NK Široki Brijeg, izvijestili su s Pecare.

  • Došao je kraj našeg rastanka nakon prelijepih godinu dana. Želim se zahvaliti stručnom stožeru na čelu s Tonijem Karačićem jer su me, slobodno se može reći, digli iz mrtvih i dali mi priliku zaigrati za jedan od najboljih klubova u BiH. Također, želim se zahvaliti upravi i svim ljudima u klubu na svemu. Ipak, najveća zahvala ide mojim suigračima bez kojih do ovoga ne bi došlo. Bila mi je čast dijeliti svlačionicu s ovim momcima koji su postali moja druga obitelj, kazao je 23-godišnji branič čiji će odlazak biti veliki hendikep za momčad s Pecare.

Stjepan Radeljić je odigrao ukupno 20 utakmica u dresu Širokog Brijega, postigao dva pogotka i upisao dvije asistencije, a najveća mu je žal što nikada nije zaigrao pred navijačima na Pecari.

  • Jedina žal koja ostaje je ta što nikada nisam zaigrao pred punom Pecarom, jer znam kakvi su navijači Širokog Brijega i znam koliko obožavaju svoj klub i grad. Dragi navijači, nastavite bodriti svoj omiljeni klub i na kraju sezone zajednički proslavite ulazak Širokog Brijega u Europu. Želim vam svu sreću svijeta i znajte da sam vaš najvjerniji navijač, poručio je Radeljić.

Prema prvim neslužbenim informacijama, Stjepan Radeljić karijeru nastavlja u redovima najtrofejnijeg moldavskog kluba Sheriff Tiraspol.

NOGOMET


MOSTARSKI DERBI

Ivanković ima jednostavan plan za Velež

'Sami o sebi odlučujemo. Pet je kola do kraja, petnaest bodova u igri, a mi imamo jednostavnu rač...

4 h 22 min

VELEŽ

Zrinjski kao 'kvalifikacijska' utakmica za mnoge igrače

Od dolaska novog trenera, Velež je odigrao dvije utakmice u kojima nismo vidjeli ništa spe...

30 Tra 2025

ZRINJSKI

Ide posebna utakmica… koja to ovog puta ne smjela biti

Mostarski derbi. Utakmicu koju Zrinjski uvijek želi dobiti, koja se doživljava emotivnije. Uvijek...

30 Tra 2025