Dnevni.ba - PRELOADER

Stravičan sudar vlakova, 32 osobe poginule

26 Ožu 2021


Stravičan sudar vlakova, 32 osobe poginule

Najmanje je 32 ljudi smrtno stradalo, a 84 ozlijeđeno u sudaru dvaju vlakova koji se dogodio u petak u središnjem Egiptu, priopćilo je ministarstvo zdravstva.

Nesreća se dogodila u petak ujutro, nakon što se vlak koji je vozio od Luxora do Aleksandrije sudario s drugim putničkim vlakom koji je vozio od Asuana do Kaira, što je rezultiralo iskakanjem dvaju putničkih vagona.

Do sudara je došlo nakon što je netko od putnika povukao kočnicu za nuždu u vlaku na putu za Aleksandriju, nakon čega je na njega naletio vlak za Kairo, piše Egypt Today.

Sudar je doveo do prevrtanja dva putnička vagona i lokomotive, navodi se u priopćenju Egipatskih željeznica. Osnovano je povjerenstvo za istraživanje nesreće.

Vijesti iz svijeta


PAPA LAV XIV.

Papa Lav XIV. iznenada otišao na put izvan Vatikana

PAPA Lav XIV. danas je otišao na svoj prvi put izvan Vatikana, u talijanski gradić Genazza...

10 Svi 2025

ENGLESKA

Teta u vrtiću (22) završila na sudu u Engleskoj: Štipala djecu, hvatala ih za vrat...

Roksana Lecka, 22-godišnja radnica u vrtiću iz engleskog Hounslowa, suočava se s optužbama...

10 Svi 2025

RAFAELI

Tisuće Hrvata po prvi put vidjelo svih 12 Rafalea

Na manifestaciji AIRVG2025 u Velikoj Gorici javnosti je po prvi put predstavljena kompletna eskad...

10 Svi 2025