Dnevni.ba - PRELOADER

Tko je krao parfeme po Mostaru?

6 h 28 min


Tko je krao parfeme po Mostaru?

MOSTAR - Policijski službenici Policijske uprave Mostar, Odjela kriminalističke policije, rasvijetlili su više kaznenih djela krađe počinjenih u posljednja dva mjeseca u trgovačkim objektima na području Grada Mostara, doznaje se u petak u MUP-u Hercegovačko-neretvanske županije.
Poduzetim operativnim i kriminalističkim mjerama i radnjama utvrđeno je da je M.M. (1957.) u više navrata iz trgovina otuđivao parfeme i druge artikle poznatih robnih marki.

Kaznena djela osumnjičeni je izvršavao na način da je artikle uzimao s prodajnih polica, uklanjao ih iz originalnih pakiranja te ih skrivao u odjeću, nakon čega je napuštao prodajni prostor bez izvršenog plaćanja, čime je oštećenim pravnim subjektima pričinjena veća materijalna šteta.

U priopćenju se dodaje, da je u četvrtak, 26. veljače, M.M. (1957.) kriminalistički obrađen u službenim prostorijama Odjela kriminalističke policije, gdje su nad njim provedene mjere sukladno važećim zakonskim propisima.

Nakon kompletiranja predmeta protiv navedene osobe nadležnom tužiteljstvu bit će podneseno Izvješće o počinjenom kaznenom djelu "krađa", kažu iz MUP-a.

Crna kronika


Ovo je ubica iz Jarčuka kod Kraljeva: Toni samostrijelom usmrtio suprugu, ranio majku pa sebi oduzeo život

Prigradsko naselje Jarčujak kod Kraljeva jutros je postalo poprište nezapamćene porodične ...

2 h 19 min

Vatrogasci se još bore sa vatrenom stihijom: U požaru u Brčkom povrijeđeno 8 radnika

Osam radnika povrijeđenih u požaru u Fabrici namještaja “Alizino” u naselju Bu...

2 h 35 min

Veliki požar u Brčkom: Gori fabrika namještaja, na terenu i brojne ekipe hitne pomoći

U naselju Bukvik kod Brčkog izbio je veliki požar koji je zahvatio veći dio fabrike namješ...

3 h 6 min