Dnevni.ba - PRELOADER

U BiH kupljen Porsche vrijedan 520.000 KM

04 Velj 2022


U BiH kupljen Porsche vrijedan 520.000 KM

Porsche 911 Turbo S Cabriolet, automobil vrijedan 520.000 KM, uvezen je u Bosnu i Hercegovinu u prvom mjesecu ove godine. Isporuka "porchea" nije svakodnevna, a osobito ako se radi o modelu Turbo S, i to Cabriolet.Upravo s jednim takvim automobilom i praktično je zaključen prvi mjesec u 2022. godini, piše Pro Auto. 

Rijetki su kupci koji se odlučuju baš za ovakav primjerak. Prije svega radi se o neprikosnovenom beskompromisnom sportskom modelu koji je s 3,8-litarskim šesterocilindarskim motorom snage 650 KS, od 0 do 100 km/h u stanju pojuriti za svega 2,8 sekundi. Čak mu je i maksimalna brzina spektakularna, pa se kazaljka brzinomjera ovog automobila zaustavlja tek na broju 330.

Naravno da posebnost ovog automobila čini i cijena, pa su upravo zbog toga rijetki oni koji se opredjeljuju za sličan automobil. Isporučeni model kupljen je po cijeni od 520.000 KM i predstavljat će rijetki sportski i gotovo unikatni dragulj na bh. cestama.

BIH


Identificirano dijete koje je nedavno nestalo u Dravi

Obavljenom identifikacijom tijela pronađenog u četvrtak u Dravi u blizini mjesta Nard potvrđeno d...

11 Srp 2025

Roditelji planirali prisilni brak maloljetnice u HNŽ-u: Djevojčica smještena u sigurnu kuću

Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegovačko-neretvanske županije (MUP HNŽ) sudjelovalo je u glob...

11 Srp 2025

SVEOBUHVATNA ANALIZA TRENUTAČNOGA STANJA U PARKU

Izaslanstvo Vlade HNŽ-a u radnom posjetu Hutovu blatu

Predsjednica Vlade HNŽ Marija Buhač, ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede HNŽ-...

11 Srp 2025