Dnevni.ba - PRELOADER

U Irskoj nestala 33-godišnja Hrvatica

09 Velj 2022


U Irskoj nestala 33-godišnja Hrvatica

Irska garda traži pomoć javnosti u nastojanju da uđu u trag 33-godišnjoj Hrvatici, Iris Hrvoj iz Droghede koja je nestala u ranim jutarnjim satima u utorak, 08. veljače 2022. godine, javlja irska.ie.

U opisu stoji kako je Iris visoka oko 167 cm, vitke građe, kratke plave kose i plavih očiju. Trenutno je nepoznato u što je bila ojevena kada je nestala iz kuće, prenosi Slobodna Dalmacija.

Prema posljednjim informacijama, smatra se da bi se mogla nalaziti na području Harolds Crossa u Dublinu.

Mole se svi koji imaju informaciju o tome gdje se Iris Hrvoj nalazi da kontaktiraju Gardaí postaju u Droghedu na 041 987 4200 ili da se jave u bilo koju drugu Gardaí policijsku postaju.

Potraga je oglašena i stranici irske policije, obavijest možete vidjeti OVDJE.

Crna kronika


Majka u Zagrebu u siječnju ušla u Savu s curicom, ubila je. Tijelo nađeno u Beogradu

BEOGRADSKI Interpol obavijestio je hrvatsko Ministarstvo unutarnjih poslova da su u Savi kod Beog...

30 Tra 2025

NESREĆA

U nesreći na Ravnoj Romaniji poginuo mlađi muškarac, prizori sudara su stravični

Mlađi muškarac poginuo je danas na Ravnoj Romaniji u direktnom sudaru dva vozila. Tom...

29 Tra 2025

HRVATSKA

Svećenik plaćao mladićima za seks, oni ga pokrali, policija pregledala mobitele, imali su što za vidjeti

Vijest o velečasnom koji je osumnjičen da je plaćao oralni seks mladićima iz jednog međimurskog n...

29 Tra 2025