Dnevni.ba - PRELOADER

Večeras derbi koji će s pažnjom pratiti i u Zrinjskom

26 Ožu 2025


Večeras derbi koji će s pažnjom pratiti i u Zrinjskom
SARAJEVO – BORAC, 21.00

Večerašnja zaostala utakmica 18. kola mogla bi uvelike odrediti nastavak sezone, rasplet borbe za naslov. 

- Raduje nas ova utakmica, želimo da u jednom dobrom ambijentu dočekamo teške mečeve koji nam predstoje u četvrtom mjesecu, rekao je uoči gostovanja Sarajevu šef struke Borca, Mladen Žižović. 

Njegov Borac za vodećim Zrinjskim zaostaje šest bodova, a i Sarajevo se (još) vidi u borbi za naslov... s tim da je Zoran Zekić birao riječi pred derbi. 

- Naravno da ovakve utakmice donose puno neizvjesnosti, Sarajevo je veoma kvalitetno i dobro vođeno. Međutim, imamo i mi svojih aduta, očekujem zanimljivu utakmicu i nadam se osvajanju bodova, naglasio je Žižović, ističući izostanak ofenzivca Damira Hrelje kojeg u kombinacijama nema od ranije. 

Ovo je prvi od četiri međusobna duela Sarajeva i Borca, a od kojih će se preostala tri dogoditi u travnju. Za 2. i 16. travnja zakazani su njihovi susreti polufinala Kupa BiH, 19. travnja na rasporedu je susret prvenstveni susret u sklopu 26. kola.

S. N. 

Standings provided by Sofascore

SPORT


IZVIĐAČ

Skauti vas pozivaju na šampionsko večer

Nakon uzvratnog trijumfa nad AEK-om, koji pak nije bio dovoljan za finale Europskog kupa, rukomet...

30 Tra 2025

HKK ŠIROKI - KK BORAC, 19.00

'Sve učiniti da atmosfera ostane odlična'

Nakon sigurne pobjede protiv Slobode (86:68) na startu Lige 4, košarkaši Šir...

30 Tra 2025

VELEŽ

Zrinjski kao 'kvalifikacijska' utakmica za mnoge igrače

Od dolaska novog trenera, Velež je odigrao dvije utakmice u kojima nismo vidjeli ništa spe...

30 Tra 2025