Dnevni.ba - PRELOADER

Ajax zaboravio prijaviti igrača za Europsku ligu

05 Velj 2021


Ajax zaboravio prijaviti igrača za Europsku ligu

Nizozemski nogometni velikan Ajax zaboravio je za Europsku ligu prijaviti napadača Sebastiena Hallera (26) koji je u siječnju stigao u klub iz Amsterdama iz West Hama za rekordnih 22.5 milijuna eura.

Ajaxov trener Erik ten Hag u četvrtak je potvrdio kako se u klubu dogodila ozbiljna administrativna pogreška.

"Nešto je pošlo po zlu. Imali smo administrativnu pogrešku s velikim posljedicama, ne znamo kako je došlo do toga," rekao je trener "Kopljanika".

"Ako postoji bilo kakva mogućnost da registriramo igrača, moramo je pronaći. Nismo dobili Sebastiena besplatno i bio bi to veliki minus da mu se ne dozvoli da igra", dodao je Ten Hag.

Reprezentativac Obale Bjelokosti je stigao u Ajax za klupski rekord od 22.5 milijuna eura i u prvih šest nastupa je zabio dva gola i upisao četiri asistencije.

"Nije to bila namjerna pogreška, ali je definitivno uznemirujuća. Haller je danas normalno djelovao na treningu, siguran sam kako će to preboljeti," dodao je Ajaxov strateg.

Ajax u 16-ini finala Europske lige očekuje Lille. Prva utakmica je u Francuskoj 18. veljače, a uzvrat je 25. veljače u Amsterdamu. Hina

NOGOMET


HNL

Rijeka zaustavila Dinamovu dominaciju

Rijeka slavi naslov prvaka.  U zadnjem kolu na Rujevici je tim Radomira Đalovića savladao Slaven...

1 h 28 min

STIGLA DEVETA

Zrinjski je novi prvak BiH!

Zrinjski je danas osiagurao deveti naslov prvaka BiH. U predzadnjem kolu Pod Bijelim brijegom sav...

3 h 13 min

Xabi Alonso novi trener Real Madrida

MADRID - Španjolski nogometni gigant Real Madrid službeno je objavio da će Xabi Alonso bit...

7 h 27 min