Dnevni.ba - PRELOADER

Ivo Grbić novi član Lillea

20 Kol 2021


Ivo Grbić novi član Lillea

Hrvatski vratar Ivo Grbić (25)  novi je igrač aktualnog francuskog prvaka Lillea.

Dosadašnji vratar Atletico Madrida otišao je u Lille kao posuđeni igrač, a tamo bi trebao provesti cijelu tekuću sezonu.
Aktualni francuski prvaci jako su željeli Grbića u svojim redovima, a jedini uvjet njegovog dolaska je bio zagarantirano mjesto prvog vratara, s obzirom da je Lille prodao čuvara mreže Mikea Maignana Milanu za 20 milijuna eura.

Prije negoli je potpisao za Atletico Madrid, Grbić je u ljeto 2018. godine došao u Lokomotivu iz Hajduka kao slobodan igrač. Pod vodstvom Gorana Tomića bio je jedan od najzaslužnijih za osvajanje drugog mjesta Lokomotive pretprošle sezone, nakon čega je uslijedio transfer u redove madridskog Atletica.

Grbić će se u Lilleu pridružiti Domagoju Bradariću, nekadašnjem suigraču iz Hajduka i hrvatske reprezentacije, za koju Grbić tek treba debitirati.

NOGOMET


VELEŽ

Savjeti legendi konstruktivni, no projekt stabilizacije tražit i efektnu realizaciju!

U Veležu su mislili ozbiljno kada su poručili – da je prošla sezona opomena – ...

48 min

LIGA PRVAKA

Ovo su četiri moguća rivala Zrinjskog u današnjem ždrijebu

U Nyonu se danas održava ždrijeb 1. kola kvalifikacija za Ligu prvaka u kojem će se naći i Zrinjs...

53 min

ZRINJSKI U LIGI PRVAKA

Ivanković uoči današnjeg ždrijeba: Koga god izvučemo, ne smijemo se precijeniti!

'Nikad manje vremena do prve utakmice.' Sukus je to priprema Zrinjskog koje su startale u nedjelj...

57 min