Dnevni.ba - PRELOADER

Na terenu osobe koje se lažno predstavljaju kao uposlenici EPBiH

17 Velj 2021


Na terenu osobe koje se lažno predstavljaju kao uposlenici EPBiH

Elektroprivreda BiH upozorila je stanovništvo na pojavu osoba koje se radi pribavljanja materijalne koristi lažno predstavljaju kao uposlenici te kompanije.

Ističu da uposlenici Elektroprivrede BiH koji vrše očitanja brojila poslove obavljaju sa vidljivo istaknutom akreditacijom "JP Elektroprivreda BiH", te da im je ograničeno kretanje u objektima kupaca, odnosno, dozvoljeno je kretanje samo do mjesta na kojem je brojilo pozicionirano.

Također, navode da članovi njihovih elektromonterskih ekipa radove obavljaju u službenim uniformama kompanije sa vidljivo istaknutom akreditacijom i koriste službena vozila Elektroprivrede BiH sa jasno naznačenim nazivom kompanije. Radove obavljaju na osnovu službenog naloga za njihovo vršenje.

- JP Elektroprivreda BiH poziva stanovništvo da se u slučaju suočavanja sa lažnim uposlenicima kompanije, odnosno osobama koje ne posjeduju zvaničnu akreditaciju, uniformu, vozilo i službeni nalog JP Elektroprivreda BiH, obrate policiji i obavijeste Elektroprivredu BiH - saopćeno je iz te kompanije.

BIH


Drama na Vlašiću: Medvjed napao mladića u blizini skijaške staze

Faris Hadžiibrahimović doživio je sinoć traumatičan susret s medvjedom u neposrednoj blizini skij...

7 h 50 min

ŽIVOT NA DUG: Banke očekuju porast potražnje poduzeća i stanovništva za kreditima

Rezultati Ankete o kreditnoj aktivnosti banaka u BiH za prvi kvartal, koje je objavila Centralna ...

8 h 30 min

Mijatović: U ovoj zemlji većina Srba želi disoluciju, većina Bošnjaka dominaciju, a većina Hrvata federalizaciju

Zamjenik premijera FBiH i federalni ministar razvoja, poduzetništva i obrta Vojin Mijatović (SDP ...

8 h 32 min