Dnevni.ba - PRELOADER

NK Široki: S Poljuda na posudbu stigao ofenzivni veznjak

16 Kol 2021


NK Široki: S Poljuda na posudbu stigao ofenzivni veznjak

Nakon prve prvenstvene pobjede, one protiv Leotara, NK Široki Brijeg službeno je potvrdio dogovor s Hajdukom o posudbi Jakova Blagaića do kraja aktualne sezone.

Dvadesetjednogodišnji ofanzivni vezni igrač karijeru je počeo u NK Adriatic Split, odakle je kao jedanaestogodišnjak prešao na Poljud i prošao kompletnu Hajdukovu školu nogometa, a kasnije i zaigrao za prvu momčad.

  • Jako sam sretan što dolazim u klub kao što je Široki Brijeg. Čim je stigao poziv nisam se premišljao i sve smo brzo dogovorili. Nadam se kako ću svojim igrama pomoći klubu u ostvarenju ciljeva za ovu sezonu. Željan sam dokazivanja i jedva čekam zaigrati prvu utakmicu, rekao je Blagaić po dolasku na Pecaru.

U dosadašnjoj seniorskoj karijeri za prvu momčad splitskih Bilih upisao je devet nastupa. Za drugu momčad Hajduka upisao je ukupno 40 nastupa, postigao 11 pogodaka i upisao pet asistencija.

Prvi dio prošle sezone proveo je na posudbi u redovima NK Olimpija Ljubljana, a drugi dio sezone nastupao je za drugu momčad Hajduka u 2. HNL.

NOGOMET


MOSTARSKI DERBI

Ivanković ima jednostavan plan za Velež

'Sami o sebi odlučujemo. Pet je kola do kraja, petnaest bodova u igri, a mi imamo jednostavnu rač...

02 Svi 2025

VELEŽ

Zrinjski kao 'kvalifikacijska' utakmica za mnoge igrače

Od dolaska novog trenera, Velež je odigrao dvije utakmice u kojima nismo vidjeli ništa spe...

30 Tra 2025

ZRINJSKI

Ide posebna utakmica… koja to ovog puta ne smjela biti

Mostarski derbi. Utakmicu koju Zrinjski uvijek želi dobiti, koja se doživljava emotivnije. Uvijek...

30 Tra 2025