Dnevni.ba - PRELOADER

Tragedija u Tuzli, muškarac poginuo u eksploziji bombe

12 Lip 2025


Tragedija u Tuzli, muškarac poginuo u eksploziji bombe
Tuzla

U naselju Bare u Tuzli u srijedu uvečer je pronađeno beživotno tijelo muškarca za kojeg se sumnja da je stradao usljed eksplozije nepoznate eksplozivne naprave, potvrđeno je iz Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Slučaj je Policijskoj stanici Istok prijavljen 11. juna u 18.55 sati, nakon što su se mještani oglasili zbog snažne detonacije. Na mjestu događaja, na zelenoj površini, članovi porodice pronašli su tijelo 40-godišnjeg muškarca sa teškim povredama. Hitna medicinska pomoć Doma zdravlja Tuzla konstatovala je smrt.

Uviđaj na mjestu nesreće obavljaju pripadnici Odjeljenja kriminalističke policije PU Tuzla pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona, koji je upoznat sa slučajem i izdao naloge za dalje postupanje.

U toku je detaljna istraga s ciljem utvrđivanja svih okolnosti i tačnog uzroka tragičnog događaja. Sve daljnje radnje bit će poduzete po nalogu postupajućeg tužioca, piše Fena.

Crna kronika


Austrijski mediji: Ovo je napadač iz Graza

Samo nekoliko sati nakon najbrutalnijeg masakra u novijoj povijesti Austrije, počele su se razazn...

11 Lip 2025

AUSTRIJA

Austrijska policija: Ubijene smo nalazili na različitim katovima škole i izvan nje

Austrijske vlasti danas traže odgovore na pitanje zašto je 21-godišnji napadač usmrtio 10 osoba u...

11 Lip 2025

ZENICA

Pretresi na pet lokacija u Zenici, pronađena droga, uhićeno šest osoba

Postupajući po naredbama Općinskog suda u Zenici u okviru operativne akcije "META IV", od ranih j...

11 Lip 2025