Dnevni.ba - PRELOADER

U Srbiji potvrđeno još 137 slučajeva zaraze

25 Lip 2020


U Srbiji potvrđeno još 137 slučajeva zaraze

U Srbiji je u protekla 24 sata među 7.311 testiranih uzoraka potvrđeno još 137 slučajeva koronavirusa, a umrla je jedna osoba, objavilo je u četvrtak srbijansko ministarstvo zdravstva.

Povećan je broj pacijenata u bolnicama i na respiratorima - sa 861 u srijedu na 954 pacijenata danas, te sa 21 na 24 oboljela koji su na umjetnom ventiliranju pluća, prenosi Hina.

Od početka epidemije testirano je ukupno 366.380 osoba, registrirana su 13.372 slučaja covida 19, a preminula su 264 pacijenta, uz postotak smrtnosti 1,97.

Članica Kriznog stožera dr. Darija Kisić Tepavčević najavila je mogućnost da se ograniči rad klubova jer su se okupljanja u zatvorenom prostoru pokazala kao "najveći rasadnik infekcija", a takve podatke daje "više od polovice zaraženih".

Kisić Tepavčević je izjavila beogradskim medijima da su osobe kod kojih se posljednjih dana potvrđuje infekcija uglavnom u dobi od 20 do 40 godina i u najvećem broju slučajeva nemaju izražene simptome. 

REGIJA


Likvidacija u garaži: Policija uhitila dvojicu osumnjičenih za dvostruko ubojstvo

Zagrebačka policija rano jutros uhapsila je dva muškarca zbog brutalne likvidacije Andreje K. i M...

1 h 11 min

ZAGREB

Zagreb: Zbog kvara putnici u gondolama žičare ostali zarobljeni 45 minuta

U poslijepodnevnim satima stala je zagrebačka žičara. Putnici su u gondolama bili zarobljeni 45 m...

14 Lip 2025

Još dvije ozlijeđene osobe preminule od posljedica eksplozije u Čazmi

Dvije osobe koje su jučer teško ozlijeđene u eksploziji i požaru u pogonu tvrtke DI Čazma u Čazmi...

13 Lip 2025