Dnevni.ba - PRELOADER

Uhićena je Tea Franić: Policija dva dana “dežurala” ispred njenog stana

16 Sij 2025


Uhićena je Tea Franić: Policija dva dana “dežurala” ispred njenog stana
Tea Franić

Za Teom Franić, ženom čije su kontroverzne izjave u stožeru Dragana Primorca izazvale brojne reakcije, ranije danas raspisana je tjeralica, a oko 18 sati je i uhićena,  potvrđeno je iz Policijske uprave zagrebačke, piše N1.

Policija je više od 48 sati bila pred njenim stanom Franić, a ona se zaključala i odbijala izaći. Također, danas oko 16 sati tamo je stiglo više policajaca, a ogradili su i zgradu. U kojoj je bio i njezin odvjetnik Nino Ćosić, kao i djelatnici Hitne pomoći. Nešto prije 18 sati specijalci su joj upali u stan, uhićena je i odvezena iz zgrade.

Prije dvije godine osuđena je zbog prijetnji Nikici Jelaviću. Dosad je uspjela dobivati odgodu za odlazak u zatvor, ali nakon izborne noći i objava u medijima policija joj je ponovno pokucala na vrata.

Također, HDZ je obavijestio javnost da ju je izbrisao iz članstva stranke.

“U nedjelju je bila među odabranim uglednicima koji su pozvani u skupi hotel na doček izbornih rezultata pa je tamo novinarima govorila protiv PRH pa su oni otkrili da gospođa mora u zatvor jer je osuđena. Uglednica uzdanica”, napisala je na platformi X bivša premijerka Jadranka Kosor.

 

REGIJA


Teška prometna kod Zadra, dvoje mrtvih

DVIJE osobe poginule su u teškom sudaru automobila i motocikla, koji se danas oko 15:30 do...

06 Lip 2026

Fon der Lajen: Region je dio Evrope, zapadni Balkan može da računa na našu kontinuiranu podršku

Sa konferencije za novinare predsjednika Evropskog savjeta Antonija Košte, predsjednice Ev...

05 Lip 2026

Slovenija dobila novu vladu, Janez Janša premijer

Skupština Slovenije potvrdila je danas ministarski tim premijera Janeza Janše, čime...

04 Lip 2026