Dnevni.ba - PRELOADER

Žena u Srbiji ubila dvomjesečnu bebu. Odrezala gumeni dio dude kako bi se ugušila

26 Stu 2024


Žena u Srbiji ubila dvomjesečnu bebu. Odrezala gumeni dio dude kako bi se ugušila
Zločin u Srbiji

ŽENA iz okolice Ivanjice u Srbiji uhićena je po nalogu Višeg javnog tužiteljstva u Čačku zbog sumnje da je počinila kazneno djelo teškog ubojstva. Naime, kako prenosi Blic.rs, sumnja se da je odrezala gumeni dio dude kroz koju je potom provukla konac, a potom je stavila u usta svojoj dvomjesečnoj bebi, kako bi je beba progutala.

"Imala je namjeru povući konac i izvući onaj gumeni dio dude da prikrije ubojstvo, nakon čega je drugo dijete otišla odvesti u vrtić te bratu rekla da obiđe bebu ako bude plakala", navodi se.

Kako se doznaje, brat osumnjičene je posjetio bebu i vidio da se beba ugušila, nakon čega je koncem iščupao gumeni dio dude i bebu odnio u Dom zdravlja, gdje su liječnici konstatirali smrt. Osumnjičena je policiji priznala počinjenje kaznenog djela.

REGIJA


ZAGREB

Zagreb: Zbog kvara putnici u gondolama žičare ostali zarobljeni 45 minuta

U poslijepodnevnim satima stala je zagrebačka žičara. Putnici su u gondolama bili zarobljeni 45 m...

14 Lip 2025

Još dvije ozlijeđene osobe preminule od posljedica eksplozije u Čazmi

Dvije osobe koje su jučer teško ozlijeđene u eksploziji i požaru u pogonu tvrtke DI Čazma u Čazmi...

13 Lip 2025

EXIT

Ove godine posljednji EXIT festival u Srbiji, organizatori objasnili zašto

EXIT festival, jedan od najpoznatijih glazbenih festivala u Europi, ove će se godine posljednji p...

12 Lip 2025